Kontaktpersoner og ledere SSK

Oversikt over trenere/ lagledere.

Trenere lagledere 2020 - Oppdatert Feb. 2020
G2014 Navn Telefon E-post
Trener Marius Moen 97 12 58 59 marius@prozo.no
Trener Jørn Inge Iversen 41 64 44 71  jorn.inge.iversen@gmail.com
Trener Jørn Løkkeberg 416 44 471 jorn@jltrading.no
Lagleder Victoria Kværner Eriksen 47 64 25 84 victoria.kvaerner@gmail.com
       
G2013 Navn Telefon E-post
Trener Rainer Hivand 916 05 992 rhivand@online.no
Lagleder Monica Engen Karlsen 48 17 98 67 monicakarlsen88@hotmail.com
       
J2012 Navn Telefon E-post
Lagleder Thomas Martinsen 473 17 454  thomas.martinsen@nexans.com
Trener Pia Slydahl   slydahl51@gmail.com
Trener Tina Nilsen   tinanilseen@gmail.com
       
G2012 Navn Telefon E-post
Trener Jon Løkkebakken 90 56 79 44 jonlokkebakken@yahoo.no
Trener Michael Haug 90 20 70 99 michaelhaug83@yahoo.no
Lagleder Jon Løkkebakken 90 56 79 44  
       
G2011 Navn Telefon E-post
Trener Roger Dahl 95 22 99 51 rogerdekk@hotmail.com
Trener Rolf Aamodt 97 11 76 23 rolf_aamodt@hotmail.com
Lagleder Thomas Martinsen 473 17 454  thomas.martinsen@nexans.com
Trener Olav Aasen 90 84 10 59 olavaa69@outlook.com
       
J2011 Navn Telefon E-post
Trener Gøran Eilertsen 99 00 82 72 eilert76@online.no
Trener Eirik Fauske 99 45 24 06 efauske@hotmail.com
Lagleder Monica Engen Karlsen   monicakarlsen88@hotmail.com
       
G2009/2010 Navn Telefon E-post
Trener   Alexander Lislerud 46 83 53 54 alexanderlislerud@hotmail.com
Lagleder Jan Olav Rive   rivejano@gmail.com
Trener   Daniel Skomdal Olafsen  40120541 d.olafsen95@gmail.com
Trener   Marcus Nielsen  94133057 marcus11n@hotmail.com
Trener   Patrick Ingvaldsen 97 18 28 03 patrick._97@hotmail.com
       
Jenter 2008-10 Navn Telefon E-post
Lagleder Christian Bråthe 918 84 473 christian@brathe.com
Trener Christian Bråthe 918 84 473 christian@brathe.com
Trener Henrik Bjøberg 920 36 602 henrik_bjoberg@hotmail.com
       
       
G 2008  Navn Telefon E-post
Trener Patrik Solberg  900 59 903 patrik.solberg@vitalbygg.no
Trener Odd Magnar Holmen 919 15 721 holmen.o@yahoo.com
Lagleder Jørn Løkkeberg 416 44 471 jorn@jltrading.no
Trener Jørn Iversen 41 64 44 71 jorn.inge.iversen@gmail.com
Trener Jørn Løkkeberg 416 44 471 jorn@jltrading.no
       
Jenter 2006/07 Navn Telefon E-post
Trener Lene Segerblad 477 69 515 lene.segerblad@online.no
Trener Glenn Klausen 907 65 888 glenn-henrik.klausen@gjensidige.no
       
Gutter 2004-2007 (G15/16) Navn Telefon E-post
Trener Jan Pettersen 959 95 531 bsmerk@hotmail.com
Lagleder Pål Ranum 922 96 059 gutter2004.skjebergsk@gmail.com
Trener Bjørn Inge Jensen 917 48 624 Bije@sarpsborg.com
       
JR lag Navn Telefon E-post
Trener Patrik Olsen 47 24 11 68 patrikolsen91@gmail.com
Trener Odd Magnar Holmen 48 25 68 26 holmen.o@yahoo.com
Lagleder Per Olaussen 40 20 00 85 asolau@online.no
       
A-Lag Navn Telefon E-post
Trener Magnus Persson 99 48 07 45 mgper@online.no
Lagleder Frode Rotåshagen 411 06 963 frode.rotaashagen@gmail.com
Hjelpetrener Sebastian Fredriksen 99 48 07 45 sebastian.fredriksen@hotmail.com
Hjelpetrener Emil Pettersen 95 07 29 59 epetters96@gmail.com
       
Damelag Navn Telefon E-post
Trener Roar Henriksen 992 62 091 roar_henriksen@hotmail.com
Trener Alf Myrseth 976 74 845 alfmyrseth@hotmail.com
Trener Peter Sund 920 48 430 peter@frisk.as
       
Olavs Menn Navn    
Lagleder Pål Lislerud 456 38 343 paal-olav.lislerud@sarpsborg.com
Trener Travis Cornwell   Travis.l.cornwell@gmail.com
Kasserer Øyvind Melby 970 62 103 eivind@wright.no
   
     
Her er listen med foreldrekontakter (klikk på teksten)


Eidsberg SparebankLeo Revisjon
Forsiden Kontaktpersoner