Kategorier
Klubb

Lansering av klubbshop

Vår nye utstyrsleverandør Macron vil fom fredag 12/2 tom søndag 28/2 ha lansering av vår nye klubbshop på nett med ekstra rabatt på 4 pakker


I klubbshopen vil du som medlem vil få mulighet til å bestille klubbkolleksjonen til 30 % rabatt. Det er også satt sammen fire pakker med 38 % rabatt i perioden (12/2 – 28/2). Disse pakkene er Treningspakke 2, 3, 4 og Fritid Pakke 2.

Klubbshopen finner du her: https://skjebergsport.macronstore.no/
Klubbens infoside om shopen: https://www.skjebergsport.no/klubbshop/

Klubben har også fått en del klær til prøving som ligger på klubbhuset. Der kan du se de ulike modellene og teste størrelser før bestilling. Det vil fremover også være mulig å kjøpe enkle plagg som shorts og strømper direkte på klubbhuset (i 2 etg, store møterommet).

Alle trenere og lagledere har kode til nøkkelboks, slik at de kan åpne opp når dere har trening, det er lettere for alle :-).

VIKTIG! Registrer deg og logg inn før du handler for å få riktig priser.
Benytt muligheten denne perioden til å bli bedre kjent med kolleksjonen og hvordan du kan bestille enkelt og trygt på vår klubbshop.

Både vi og Macron håper du benytter muligheten til å handle i denne perioden.